facebook


meble forte

MLmeble

Krzesła biurowe dla firm

Sygma - zakupy na raty

Żagiel - zakupy na raty

Szynaka Meble

Szynaka Meble to kolejna renomowana firma, z którą mamy zaszczyt współpracować.

Charakteryzuje ją nie tylko rzetelność, ale przede wszystkim profesjonalizm, przekładający się na tworzenie mebli w najwyższej jakości. Produkowane są one bowiem z należytą dokładnością i starannością, a wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tradycji i pasji wkładanej przez producenta. Szynaka Meble są funkcjonalne, bezpieczne, ergonomiczne, a co najważniejsze solidne i trwałe, co pozwala na zaaranżowanie mieszkania w wysokim standardzie, ciesząc się wieloletnim użytkowaniem mebli.

Szynaka Meble posegregowała swoje produkty w dwie kategorie, których nazwy mówią same za siebie. Pierwsza z nich to kolekcja PRESTIGELINE, do której zaliczane są meble z „najwyższej półki”, takie jak: MALAGA, TRE, VIEVIEN. Odznaczają się one wyjątkowością, unikalnością i niepowtarzalnością kształtów, wyszukanym designem oraz dopracowanymi do perfekcyjności detalami, które w subtelny sposób podkreślają charakter kolekcji.

Cena mebli PRESTIGELINE jest adekwatna do ich wysokiej jakości, bowiem w bryłach meblowych zastosowane zostały okleiny naturalne i elementy drewniane oraz szuflady wyposażone w samodociąg i system cichego domykania.

Swoim prestiżem odznacza się również druga sporządzona przez producenta kolekcja mebli TRENDLINE. Meble zamieszone w tej kategorii wyróżniają się nieszablonowością i oryginalnością wzorów, bowiem wykorzystano w nich połączenie tradycjonalizmu i nowoczesności, tworząc efekt nieocenionej innowacyjności, odnajdującej się we współcześnie obowiązujących trendach. Bryły wykonane zostały z płyty meblowej laminowanej lub foliowanej z zastosowaniem do niektórych elementów płyty MDF. Najbardziej popularne systemy z kolekcji TRENDLINE to: DOVER, EPICA, GANDAVA, LAS VEGAS, MERIS, MONEZ, VENGA i system dziecięcy COOL.

Jesteśmy przekonani, że „zapraszając” meble firmy Szynaka Meble do swojego domu z pewnością nie pożałujecie, a wręcz docenicie Państwo swój wybór, odczuwając ogromną satysfakcję każdego dnia.

Ładowanie...